сряда, май 18, 2022
Категория Спортни новини

Спортни новини

Боряна Калейн с втори златен медал на Световната купа в Баку

Калейн грабна и среброто на обръч Боряна Калейн спечели златни медали на топка и лента, както и сребърен на обръч в първите финали на отделните уреди при жените на Световната купа
Прочетете повече ...

Боряна Калейн с трето злато на Световната купа

Боряна Калейн спечели златния медал за съчетанията си с обръч и топка на Световната купа по художествена гимнастика в София. Това е трето злато от три възможни до момента за нея,

Историческо постижение: Алберт Попов завърши на 17-а позиция в гигантския слалом в Пекин

Алберт Попов подобри най-доброто българско класиране в гигантския слалом на олимпийски игри. Той завърши на 17-а позиция в Пекин, а досега постижението в дисциплината бе на Петър

Борислав Михайлов е преизбран за президент на БФС

Президент на Българския футболен съюз остава Борислав Михайлов Михайлов бе преизбран, като за него са гласували 241 делегати, 230 са гласували за Бербатов, а 8 за Христо Порточанов.

Григор Димитров се класира за първия си полуфинал през този сезон

На турнира в Сан Диего българинът отстрани с 6:1, 1:6, 6:2 руснака Аслан Карацев. Българската ракета досега не е надигравал руснака и сега взе реванш за поражението си от него в

На три каси ще продават билети за дербито ЦСКА – Левски

Три каси за продажба на билети ще работят днес преди мача от 9-ия кръг на Първа лига ЦСКА - Левски. За по-голямо удобство на привържениците ще бъдат отворени една билетна каса до

Този уебсайт използва бисквитки за да подобри вашето пребиваване на него. Приемам Научете повече